Petra Poledňáková


Tohle je Peťa. Je mámou malé Sárinky, Barunky a taky AP campu. Pokud se ji zeptáte, jaký sport má nejraději, tak vám neumí odpovědět. Miluje všechny. Momentálně je pro ni ale nejzajímavější disciplínou skákání okolo holčiček. Předtím učila na střední škole tělocvik, biologii a zdravovědu. K tomu, aby se nenudila, se už několik let věnuje individuálnímu a skupinovému trénování.

Andrea Martincová


Usměvavým parťákem je Anďa. Narodila se se sportem v žilách a momentálně se nejvíc věnuje cyklistice. Pokud ji zrovna nepotkáš venku, jak šlape do pedálů, bude nejspíš na fakultě sportovních studií v Brně. Studium výživy ji zaujalo natolik, že zde i nadále působí na doktorském studiu. Anďa je asi jediná výživářka, co si kapučíno sladí třemi cukry a nestydí se za svoji slabost pro arašídy v čokoládě.

Petra Paulisová


Další členka našeho týmu je opět Peťa. Je závislák na endorfinech. Doplňuje je běháním a jógou. Běh je pro ni svoboda. Jóga je její učitelka. Dostala se k ní v naději-“jen” se zbavit bolesti zad a nakonec se z toho stala milovaná závislost. Dávkuje ji nejen sobě, ale i všem, kdo mají zájem nechat se jí okouzlit. A v neposlední řadě je maminkou. A tahle role je teprve příval endorfinů a nových výzev!

Lenka Jüngling


Leni životní cestou je jóga. Zároveň je jejím posláním sdílet poznatky s těmi, kteří chtějí naslouchat. S jógou začala před šesti lety. Tehdy to byla „power jóga“, která jí pomohla vybudovat sílu fyzickou i tu mentální. Postupem času vyzkoušela několik “typů” jógy a objevila áštangu. Z pouhého fyzického cvičení se pro ni stala učitelkou a pomáhá jí v rozvoji sebe sama.